המארגנים

 

אז מי אנחנו?

חברת Web Media Group יחד עם חברת אנשים ומחשבים מובילים את כנס Press for Word 2017

 

חברת Web Media Group מתמחה בפיתוח וורדפרס ב-7 השנים האחרונות ואנחנו פשוט אוהבים את וורדפרס.

עד כה הקמנו מאות אתרי וורדפרס וביניהם של הגופים הגדולים בארץ: המועצה להשכלה גבוהה, הטכניון, מכללת עמק יזרעאל, משרד ראש הממשלה, לפ"מ, המשרד לפיתוח נגב גליל, הרשות לפיתוח הנגב ועוד רבים אחרים…

הרעיון לכנס הגיע מהרצון לקדם ולחזק את הקהילה בכנס מקצועי ענק, עם ציפייה למאות אנשים (או יותר :), השתתפות של מרצים מובילים בארץ ומהעולם וחסויות של חברות מובילות.

פרטים אודותינו ניתן למצוא ב:
עמוד הפייסבוק שלנו  או באתר האינטרנט שלנו

 

אנו תמיד זמינים לשאלות ופניות אישיות:
info@wmg.co.il
08-6230303

 

אנשים ומחשבים

אנשים ומחשבים היא חברת ההפקות הגדולה ביותר של כנסים ואירועי היי-טק בישראל. אנחנו מפיקים אירועים ללקוחות בינלאומיים כמו SAP, Google, HP, IBM, Symantec, VMware, CA, Matrix, BMC, RedHat ולחברות מקומיות רבות. הכנסים המקצועיים שלנו, שעוסקים בתחומים, טכנולוגיות וסקטורים ספציפיים, נהיו פופולריים עד כדי כך, עד שרבים מהם הפכו כבר מזמן למסורת שנתית. דוגמאות בולטות לאירועים כאלה הם CyberSec, InfoSec, DevCon, eGov, mPay, Agile ועוד.

האירועים שלנו, שמפגישים יחד את אנשי ה-IT, המחשוב והטכנולוגיה המובילים בישראל, הם גם המקום שבו אנחנו מכריזים על הזוכים בתחרויות היוקרתיות שלנו, ומעניקים תארים כמו המנמ"ר המצטיין של השנה, פרויקטי IT המצטיינים של השנה, האפליקציה המצטיינת של השנה וכו'. על רשימת הזוכים נמנים הבנקים הגדולים בישראל, חברות תקשורת מובילות, חברות תעופה, ממשלת ישראל, צה"ל ועוד רבים וטובים.

במקביל לאירועי הענק, אנחנו מנהלים גם פורומים מקצועיים ויוקרתיים, שמחברים יחד מקצועני ICT מובילים בתחומם לימי עיון, גיבוש ונטוורקינג באווירה אישית ואינטימית יותר. הפורומים מאפשרים לאנשי המקצוע לחלוק את הידע והניסיון שלהם עם עמיתים מחברות דומות, ולהיחשף להתפתחויות האחרונות בתחום העיסוק שלהם. אחד הפורומים הייחודיים ביותר שלנו הוא C3, המפגיש יחד את מנהלי מערכות המידע (CIO), מנהלי הטכנולוגיות (CTO) והמנכ"לים הבכירים בתעשייה המקומית. אנו מפעילים כיום 14 פורומים בתחומים שונים, כגון פיתוח תוכנה, שיווק, BI, אבטחת מידע ועוד.
 

נגישות