WP-Basic

לסקרנים, מתחילים ואנשים שרוצים לדעת הכל

WP-Advanced

לתותחים וכאלו ששכחו יותר ממה שאנחנו נדע בחייםהכנס מחולק לשני מתחמי הרצאות ברמות שונות והמעבר בינהם חופשי.
אנו ממליצים לכם לבנות לו"ז הרצאות אישי ליום הכנס!

לו"ז הכנס מתעדכן וייתכנו שינויים

  • הכל
  • WP-Basic
  • WP-Advanced

מינגלינג
התכנסות, הרשמה וארוחת בוקר

מינגלינג
התכנסות, הרשמה וארוחת בוקר

דברי פתיחה

דברי פתיחה

נטע שפיר
ניהול משברים בעולם בניית האתרים

רוב הפרויקטים שנעשה יתנהלו בטוב, וגם אם יהיו לנו חילוקי דעות עם הלקוח - שזה טבעי ונורמלי - נפתור אותם ונסיים את הפרויקט בצורה טובה ונעימה.
אבל פעם בהמון זמן, כנראה, יהיה לקוח שעלול לקחת אותנו למקומות לא נעימים. הוא יעצור תשלומים, או יאיים בתביעה, ואולי אפילו ינקוט צעד משפטי מולנו.
אז קודם כל, איך נמנע מראש מצבים כאלו? איזה נהלים נכניס לניהול הפרויקטים שלנו כדי להקטין את הסיכוי להגיע מצבי משבר? (ועל הדרך נשפר את חוויית השירות שלנו לכל הלקוחות, גם ללקוחות הטובים שהם הרוב המכריע)
ואם זה יקרה לנו, חלילה, ונגיע למשבר עם לקוח - מהן הדרכים האפשריות לנהל את המשבר? איך בוחרים באיזו דרך לנקוט? ואיך הנטיה האישית שלנו קשורה לכאן?
ומה קורה עם מיני-משברים - פרויקטים שלא מגיעים לכדי משבר אבל אנחנו מפסידים עליהם כסף?
בקיצור, בואו נדבר על הנושא המאד לא נעים הזה - אבל רק בשביל להקטין את הסיכוי להגיע אליו, ולצמצם את הנזק והסבל במידה וחלילה ניקלע אליו.

ניהול

David Lockie, Angry Creative
WordPress & AI

In this talk, David takes the perspective of a content marketer who is looking to use off-the-shelf AI tools to make their job easier. He'll run through the entire content generation process from ideation through to optimisation and walk through how WordPress users can leverage these services today to maximise their investment of time and effort in content creation.

שיווק

Robert Jacobi, Cloudways
Stop Selling WordPress

Create your own “Invisible” CMS, and grow your business! “Invisible” CMS is creating a business with WordPress while not being WordPress. For success, you’ll understand that customers don’t focus on a specific CMS, but solutions; and developers need to provide more than just a custom theme. Reimagine what you are solving, integrate 3rd party technologies, and sell a solution to grow.

עיצובפיתוח

הדס שיזף, סטודיו הדס שיזף - דאטה ויז
דאטה ויז 101: כלים להצגה נכונה של הדאטה שלכם

כמות הדאטה בעולם הולכת וגדלה בקצב מסחרר, מומחים מעריכים כי עד שנת 2025 היא תשלש את עצמה ואיתה גדלה גם הדרישה להציג את הדאטה ואת התובנות העולות ממנו בפשטות וביעילות למשתמשים. איינשטיין אמר "תמונה שווה אלף מילים" ובעולם שלנו, גרף אחד מעולה שווה אלף טבלאות אקסל.

אבל השאלה היא איך עושים את זה - איך בונים גרף, דו"ח או דשבורד אפקטיביים, כאלו שלא ידרשו הרבה זמן ואנרגיה מיותרות מהמשתמש.

בהרצאה הדס תציג דרך דוגמאות מה כדאי לעשות, ממה עדיף להימנע ואיזה שאלות כדאי לשאול כאשר בוחרים את סוג גרף, צבעוניות ועוד.

עיצוב

שמוליק דורינבאום, Highver
על תוכן שיווקי ותפיסת לקוחות ברשת האורגנית

כולנו רוצים לקדם את האתר שלנו אורגנית אבל לא מבינים למה אחרי שהגולש הגיע, הוא לא הופך ללקוח, אז מה אפשר לעשות בעזרת תוכן בשביל לתפוס אותו ברשת האינסופית שלנו? הרצאה צעד-אחר-צעד לתפיסה האולטימטיבית להמרות

שיווק

יעל לוי, Landwiz
האנטומיה של אלמנטור ושיפור ביצועי האתר

המעבר לממשק בניית אתרים באמצעות בלוקים הביא איתו שפע של אפשרויות חדשות. איך לגשת לבניית אתר באמצעות אלמנטור על מנת להבטיח שביצועי האתר יהיו טובים בלי לפגוע בדרישות העיצוב ובחווית המשתמש של הגולשים באתר.

עיצובפיתוח

הפסקת קפה

הפסקת קפה

אלעד לוי, Fixel
מלחמת הפיקסלים - אפל ופייסבוק רבות, כולנו מפסידים

עם השינויים האחרונים שהוצגו ב- iOS 14.5, אתרים רבים ראו את הקמפיינים השיווקיים שלהם מתרסקים. אסביר מדוע זה קרה, איך להגיב ומי הם הרעים בסיפור הזה

שיווק

אוהד רז, Elementor
Performance-oriented WordPress development

אריאל קליקשטיין, Elementor
The Future of Elementor

מזה 5 שנים עובדים באלמנטור על פיתוח מתמיד של הפלטפורמה הטובה בעולם ליצירה ועריכה של אתרי אינטרנט. על הפיצ׳רים החדשניים שיוצאים בקרוב שיהפכו את החיים של בוני האתרים לקלים יותר ואף יעזור להם לעצב מהר יותר ויפה יותר מתמיד. בואו להישאר עם יד על הדופק בעולם שמשתנה 24/7

Miriam Schwab, Strattic
Headless and static WordPress: Pros and Cons

In this talk we'll look at why there is growing interest in the headless and static approach to web development, what it means in general, and how it is specifically being applied to WordPress. We'll also examine the pros and cons of going headless, when to consider it and when to avoid it, and the tooling that is available to help you on your way.

ניהול

ארוחת צהריים והגרלה

ארוחת צהריים והגרלה

טל פלורנטין, Summurai
תשמעו בקולי. מהפיכת האודיו מגיעה לוורדפרס

כולנו עדים לפריחה של האודיו בשנים האחרונות – הפודקאסטים שהפכו מנישה למיינסטרים
ו-Club house שעשה מהפיכה והפך לפיצ׳ר במיליון פלטפורמות אחרות.
אבל מה שראינו עד היום הוא רק קצה קרחון.
כשלאף אחד כבר אין זמן לקרוא שום דבר או סבלנות לצפות בוידאו – כולנו מחפשים את הדרך הקלה לצרוך תוכן.
איפה אודיו הולך לפגוש אותנו בשנים הקרובות ואיך תוכלו להשתמש בו כבר היום בוורדפרס הקרוב לביתכם?

שיווק

עמית שין
Easy 3D elements with CSS

האם ידעת שאפשר להוסיף לאתר שלך ממד חדש (תרתי משמע) בעזרת כמה שורות CSS בלבד?
לתבל את העיצוב עם לחצני תלת מימד, תפריטים, כרטיסי מידע ועוד.

פיתוח

רן בר-זיק, אינטרנט ישראל
למצוא וורדפרס במקומות שלא דמיינתם

מערכת וורדפרס היא מערכת שאנו רגילים להתקל בה ברשת. אבל מה עם וורדפרס כבסיס ל-hidden service ברשת האפלה? מה עם וורדפרס כמערכת IoT? מערכת לשליטה ובקרה על נקודות חשמל? בהרצאה אנו נלמד על וורדפרס במקומות הכי לא סטנדרטיים שיש, נצלול אל רשת Tor ואל מחשבי לוח ונראה איך אפשר להשתמש בוורדפרס במקומות הכי לא צפויים שיכולים להיות.

אבטחהפיתוח

שי תודר
הרצאה פרקטית לשיפור מהירות אתרי וורדפרס

גולשים מרוצים יותר מחווית המשתמש ומהמהירות,
גוגל מרוצה יותר, בייחוד שעכשיו מדדי Core Web Vitals הם חלק מהשקלול של גוגל.
הרצאה פרקטית שתכניס אתכם לתחום של שיפור מהירות וביצועים של אתרי אינטרנט,
דגשים ואף דוגמאות אמיתיות מהעולם.

הפסקת קפה

הפסקת קפה

כל מה שיהרוס ויבנה מחדש את ה SEO + הגרלה נוספת
פאנל בהשתתפות עידן בן אור, לירז פוסטן ונתי אלימלך בהנחיית שמוליק דורינבאום

פאנל מומחי SEO מהטובים בארץ, על מנת לעבור על הדברים הקשים שעומדים כרגע בעולם ה-SEO, החל מזמני טעינה שהפך לסיגנל מובהק, המורכבות של JS שנכנסה ל-SEO ועד לבוטים שמשתלטים לנו על התעשייה ועל תוצאות החיפוש.

כל מה שיהרוס ויבנה מחדש את ה SEO + הגרלה נוספת
פאנל בהשתתפות עידן בן אור, לירז פוסטן ונתי אלימלך בהנחיית שמוליק דורינבאום

פאנל מומחי SEO מהטובים בארץ, על מנת לעבור על הדברים הקשים שעומדים כרגע בעולם ה-SEO, החל מזמני טעינה שהפך לסיגנל מובהק, המורכבות של JS שנכנסה ל-SEO ועד לבוטים שמשתלטים לנו על התעשייה ועל תוצאות החיפוש.

X